Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Piaskowanie Pabianice

Piaskowanie jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania wszelkiego typu zabrudzeń z różnorodnych powierzchni — swoją powszechność zawdzięcza ono przede wszystkim skuteczności, a także uniwersalnym zastosowaniom. Utrzymanie czystości za pomocą ścierniwa wystrzeliwanego z dużą prędkością w strumieniu powietrza albo wody sprawdza się bowiem zarówno w przypadku konstrukcji stalowych pokrytych rdzą, jak i elewacji budynków murowanych z graffiti.

Uniwersalne zastosowania piaskowania

Czyszczenie z wykorzystaniem piaskowania to znakomity sposób nie tylko na usunięcie nawet najbardziej wymagających zanieczyszczeń, ale również przygotowanie powierzchni choćby do malowania. Stosowanie tej metody może pomóc w utrzymaniu czystości obiektów stalowych, ceglanych, drewnianych, kamiennych lub wykonanych z tworzywa sztucznego. Piaskowanie zapewnia gładką, wolną od zabrudzeń powierzchnię, ale by zagwarantować sobie jego skuteczność, należy skorzystać z usług fachowców. Czyszczenie budynków na terenie Pabianic oraz innych miast to zaś specjalność naszej firmy.

Profesjonalne piaskowanie w Pabianicach

W firmie TBR ECO BLASTING zajmujemy się specjalistycznym czyszczeniem elewacji, konstrukcji stalowych, a także innych obiektów ze wszelkiego rodzaju zabrudzeń na terenie Pabianic oraz pozostałych miast Polski. Stosując piaskowanie, korzystamy z niezawodnych, nowoczesnych urządzeń, a przy tym zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo oczyszczanej powierzchni i szybkie pozbycie się nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń. Zapraszamy!

Nasze usługi

Kontakt

Łukasz Toborowicz

TBR ECO BLASTING

Krzywanice 176A
97-565 Lgota Wielka (woj. łódzkie)
NIP: 769-205-39-14
798-099-411
biuro@tbrecoblasting.pl